RN732ATTD3483D50
MFR.Part #
RN732ATTD3483D50
JLCPCB Part #
C4213106
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS