SLR1TTE1802F
MFR.Part #
SLR1TTE1802F
JLCPCB Part #
C3983678
Description
-55℃~+180℃ 18kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS