RK73B1FRTTBL820J
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL820J
JLCPCB Part #
C2582241
Package
01005
Description
-55℃~+125℃ 20V 30mW 82Ω Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS