RN73H1ETTP8452B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP8452B25
JLCPCB Part #
C2535194
Description
-55℃~+155℃ 63mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS