SLR1TTE1402F
MFR.Part #
SLR1TTE1402F
JLCPCB Part #
C4091817
Description
-55℃~+180℃ 14kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS