RN73H1ETTP51R1C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP51R1C10
JLCPCB Part #
C2556282
Description
51.1Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS