SLR1TTE160J
MFR.Part #
SLR1TTE160J
JLCPCB Part #
C4360503
Description
-55℃~+180℃ 16Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS