RN73R2BTTD7502F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD7502F10
JLCPCB Part #
C2552683
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS