RN731JTTD3053F100
MFR.Part #
RN731JTTD3053F100
JLCPCB Part #
C4022586
Description
-55℃~+155℃ 305kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS