SLR1TTE1182D
MFR.Part #
SLR1TTE1182D
JLCPCB Part #
C3944590
Description
-55℃~+180℃ 11.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS