HV732HTTE3013D
MFR.Part #
HV732HTTE3013D
JLCPCB Part #
C4311409
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS