RN732BTTD2703C50
MFR.Part #
RN732BTTD2703C50
JLCPCB Part #
C4113812
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS