RN732BTTD1890B50
MFR.Part #
RN732BTTD1890B50
JLCPCB Part #
C4106786
Description
-55℃~+155℃ 125mW 189Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS