SG73W3ATTE820K
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73W3ATTE820K
JLCPCB Part #
C3976568
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 82Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS