HV732ATTD3924F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ATTD3924F
JLCPCB Part #
C4227992
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS