RN732BTTD22R3D50
MFR.Part #
RN732BTTD22R3D50
JLCPCB Part #
C3930429
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS