RN73H2BTTD2051B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2051B10
JLCPCB Part #
C4079443
Description
2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS