RN73H2ETTD3832B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3832B50
JLCPCB Part #
C4144635
Description
250mW 38.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS