SG73P2ATTD104J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD104J
JLCPCB Part #
C7359401
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS