SG73W3ATTE103M
MFR.Part #
SG73W3ATTE103M
JLCPCB Part #
C4178333
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS