SG73W3ATTE103K
MFR.Part #
SG73W3ATTE103K
JLCPCB Part #
C4334834
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 1W Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS