RK73G2BRTTD9533D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD9533D
JLCPCB Part #
C6396799
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS