HV733ARTTE9534F
MFR.Part #
HV733ARTTE9534F
JLCPCB Part #
C6967652
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS