SG73W3ATTE102M
MFR.Part #
SG73W3ATTE102M
JLCPCB Part #
C4277601
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS