RK73B2ERTTD113G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD113G
JLCPCB Part #
C2595888
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS