RK73H2HTTE1183F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1183F
JLCPCB Part #
C4333359
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS