SG73W2HTTE684M
MFR.Part #
SG73W2HTTE684M
JLCPCB Part #
C3955778
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 680kΩ 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS