RN73R1JTTD1022B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1022B25
JLCPCB Part #
C2508328
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS