RT2010DKE0756K2L
MFR.Part #
RT2010DKE0756K2L
JLCPCB Part #
C1715754
Description
-55℃~+125℃ 200V 500mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS