RN732BTTD3010C50
MFR.Part #
RN732BTTD3010C50
JLCPCB Part #
C4113315
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS