SG73W2HTTE680K
MFR.Part #
SG73W2HTTE680K
JLCPCB Part #
C4284458
Description
-55℃~+155℃ 68Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS