SG73W2HTTE681K
MFR.Part #
SG73W2HTTE681K
JLCPCB Part #
C4237460
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS