ERJ-12SF1430U
MFR.Part #
ERJ-12SF1430U
JLCPCB Part #
C20019472
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS