SG73W2HTTE3R9K
MFR.Part #
SG73W2HTTE3R9K
JLCPCB Part #
C3978340
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS