SG73W2HTTE2R7M
MFR.Part #
SG73W2HTTE2R7M
JLCPCB Part #
C4217508
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS