HV732HTTE1693D
MFR.Part #
HV732HTTE1693D
JLCPCB Part #
C3983667
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS