RN73H2ETTD6650B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6650B10
JLCPCB Part #
C4031345
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS