SG73W2HTTE121M
MFR.Part #
SG73W2HTTE121M
JLCPCB Part #
C4158033
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS