HV732BRTTD1543F
MFR.Part #
HV732BRTTD1543F
JLCPCB Part #
C6637866
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS