ERJ-S1DD2050U
MFR.Part #
ERJ-S1DD2050U
JLCPCB Part #
C1708996
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS