SG73W2HTTE120M
MFR.Part #
SG73W2HTTE120M
JLCPCB Part #
C4325255
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS