SG73W2HTTE150M
MFR.Part #
SG73W2HTTE150M
JLCPCB Part #
C4323370
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 750mW Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS