SG73S2ETTD8060D
MFR.Part #
SG73S2ETTD8060D
JLCPCB Part #
C4232176
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS