SG73S2ATTD8060D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD8060D
JLCPCB Part #
C3983966
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS