SG73S2ERTTD4303F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4303F
JLCPCB Part #
C7361226
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS