SG73S2ETTD68R1D
MFR.Part #
SG73S2ETTD68R1D
JLCPCB Part #
C4141086
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS