RK73H1HTTC2261D
MFR.Part #
RK73H1HTTC2261D
JLCPCB Part #
C6975518
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS