RN732BTTD4640B50
MFR.Part #
RN732BTTD4640B50
JLCPCB Part #
C4073787
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS