SG73S2ATTD68R1D
MFR.Part #
SG73S2ATTD68R1D
JLCPCB Part #
C4345664
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS