SG73S2ETTD622J
MFR.Part #
SG73S2ETTD622J
JLCPCB Part #
C4096978
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS